HOME > SKŁAD

FU

Chłopaczyna ze Śró…Jego nonszalancki styl i najbardziej różnorodne flow całego Zip Składu otwierały mu drzwi do studiów nagraniowych w całej Polsce. Istny reaktor atomowy niespożytej energii. 16 albumów w dorobku i nie zwalnia tempa. W życiu Fu liczy się dystans i forma, 40 cm w bicepsie mówi samo za siebie.

Fu.zip

DESZCZU

Szara eminencja. Człowiek, który stoi za tym wszystkim od zawsze. Na pozór łagodny, ale w studiu bez skrupułów dąży do doskonałości. Ma ogromny dar przekonywania – na jednym z melanży, na jego prośbę, ekipa przestawiła Daewoo Tico… Do góry kołami.

Deszczu.zip

FELIPE

Ursynowski ZIP. Niestrudzony wędrowiec i bywalec wszelkich melanży. Gospodarz słynnych afterów, na których zbierała się ówczesna warszawska melanżeria. To tam każdy z nas zrozumiał, że jest Zipem.

Felipe.zip

JęDKER

Mistrz osiedlowych rozgrywek FIFY 98/99, nie tylko EA SPORTS. Zip składowy omnibus. Człowiek o bardzo szerokim spektrum muzycznych inspiracji. Zapalony skate, początkujący literat.

Jędker.zip

JAźWA

Niegdyś warszawski bon vivant, bywalec skateparków i niestrudzony kibic swojej ukochanej Legii. Zawsze pamiętał o melanżu i lubił pyknąć w zośkę pod klubem. Dziś pasjonat motoryzacji – tej wiekowej i współczesnej oraz dbający o każdy szczegół detailmaniak.

Jaźwa.zip

KORAS

Wychowany w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Człowiek dusza i dusza towarzystwa, niezrównany melanżowy kawalarz i hołdownik kobiecego piękna. Legenda głosi, że logo ZIP Składu, które zaprojektował zobaczył w jednej z jego transcendentalnych podróży.

Koras.zip

MIERON

Wkurwiony zipo dzieciak. Przez stołecznych bramkarzy nazywany “Bumerang”, bo potrafił niepostrzeżenie wrócić na każdy melanż, z którego uprzednio był wyrzucany za tak zwane fraki. Szarmancki adorator, ponoć z oczu pięknej kobiety jest w stanie przepowiedzieć czy rano będzie miała kaca.

Mieron.zip

PONO

Człowiek orkiestra. Bletki, fifki, kieliszki to u niego powszedni chleb. Nie przypadkiem to właśnie w pokoju u Pona nagrano „Chleb Powszedni”. Twórca wielu projektów muzycznych i dobroczynnych, Zip o gołębim sercu na dłoni.

Pono.zip

SOKół

Człowiek ze Śródmieścia, znał wszystkich i wszyscy znali jego. Król anegdoty i ciętej riposty. Łamacz niewieścich serc. Warszawskie turystki do dziś z rozrzewnieniem wspominają jego szelmowski uśmiech i czułe spojrzenie. Dziś człowiek instytucja i inspiracja dla każdego biznesmena z podwórka.

Sokół.zip

WARD

Dla przyjaciół Łordi, za swoimi zawsze w ogień. Posiadacz największych chlebów w ZIP Składzie. Chlebów, którymi bezpardonowo częstował oponentów pod warszawskimi hybrydami. Słynący ze szczodrości gospodarz “frajdejów” czyli balkonowego ogródka na rodzimym Ursynowie, gdzie huczne rozkminki do białego rana doprowadzały sąsiadów do białej gorączki.

Ward.zip
Cookies
ZIP SKŁAD

Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej